20 weken zwanger.
Vandaag 14-06-2011 ben ik precies op de helft ik dacht laat ik is ff een blogje schrijven over mijzelf.
Tot nu toe heb ik gelukkig niet veel last gehad van kwaaltjes, in het begin van de zwangerschap was ik af en toe misselijk, maar daar heb ik geen last meer van. Wat ik nu nog wel eens heb is dat ik in de ochtend met opstaan heel veel moet kokhalzen, maar daar ben ik nu wel aangewend. Voor de rest mag ik gewoon niet klagen want voel me kei goed.
Met 16,5 weken heb ik voor het eerst mijn wondertje gevoelt, dit vond ik zo bijzonder, het voelde aan alsof ik binnen in mijn buik werd gekieteld en voelde aan als plopjes, mijn vriend heeft ons wondertje kunnen voelen met 18 weken en 2 dagen zwangerschap, hij kon zijn handen niet meer van mijn buikje afhouden en kon precies de plek aanwijzen waar mijn vriend ons kindje heeft kunnen voelen. Sinds dien voel ik ons kindje elke dag, hij /zij is erg actief.
Op hemelvaartsdag hebben we heerlijk geshopt bij Babydump in Veenendaal, we hebben ff goed inkopen gedaan: Een babykamer-, box-, wipstoel-, en nog heel veel andere spullen uitgezocht, dit krijgen we in week 32 thuisgebracht. Met de babykamer zoals behang trekken en verven e.d zijn we ook al mee bezig geweest, dit was echt heel leuk om tedoen.
Op as vrijdag 17 juni 2011 is het dan zover dan krijgen we de 20 weken echo, ook zullen we dan weten of we een jongen of een meisje krijgen. Ik kan dit helaas niet bekend maken op babybytes, omdat ik erg in de gaten wordt gehouden.
Veel Liefs Meid86
reacties (0)